slider

K Office 365 a Office nyní školení řidičů zdarma

V případě, že zakoupíte do 31. prosince 2015 některé z předplatných Office 365 Business, Business Premium, ProPlus, Enterprise E3 nebo Office Standard a Office Professional Plus v programu OPEN, minimálně pro 5 uživatelů máte nárok na Školení řidičů pro tyto uživatele zdarma.

Podmínky akce:

  • Nová objednávka Office 365 Business, Business Premium, ProPlus nebo Enterprise E3, Office Standard nebo Office Professional Plus v programu OPEN, minimálně pro 5 uživatelů.
  • Zákazník obdrží školení řidičů od firmy PREVENT zdarma až pro 100 uživatelů. Školení je možné absolvovat po dobu 12 měsíců od registrace zákazníka prostřednictvím voucheru, který obdržíte od autorizovaného distributora.
  • Zákazník zároveň může získat cenové zvýhodnění na ostatní zákonné kurzy, jako je Bezpečnost práce, Požární ochrana a První pomoc. Více informací poskytne na vyžádání společnost PREVENT.

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.