slider

Blíží se konec bezplatného upgrade na Windows 10

Společnost Microsoft připomíná, že se blíží datum, do kdy bude možné zdarma přejít na aktuální Windows 10. To je stanovené na 29. 7. letošního roku. Termín je finální, už se nebude prodlužovat. Přejít je možné ze starších Windows 7 a 8.1.

V rámci zprávy bylo také oznámeno, že Windows 10 již běží na 300 milionech zařízeních (kam patří nejenom počítače, tablety a mobily). Je tedy vidět, že je systém využíván nejenom velkým počtem uživatelů (spotřebiteli ale i firmami), ale také na široké paletě různorodých zařízení.

Kromě ukončení upgradu se blíží také datum nového velkého updatu. Ten by měl přijít na konci července (na první narozeniny systému). Největší novinkou této „Výroční aktualizace“ má být hlavně integrace Linuxového Bashe do příkazové řádky, nové možnosti při ovládání dotykovým perem či vylepšení hlasové asistentky Cortany.


Potřebujete s aktualizací na Windows 10 poradit? Domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma pomocí formuláře níže:

Vaše jméno a příjmení

Vaše telefonní číslo