slider

Migrace z Lotus Notes do Office 365

Zákazníci, kteří provozují svůj Group Ware na IBM Lotus Domino serveru a chtěli by začít využívat Office 365 od Microsoftu – tu nejlepší cloudovou platformu pro skupinovou spolupráci, se již nemusí bát změny.

Pomocí speciální migrační aplikace jsou vyškolení technici firmy Artex Informační Systémy schopni ve velice krátkém čase přenést obsah poštovních schránek, kalendáře i kontakty uživatelů Lotus Domino serveru přímo do Office 365 bez nutnosti migrace přes on-premise Exchange server. To značně zrychlí a zefektivní celý migrační proces, takže přechod z jedné platformy na druhou lze provést téměř bez výpadku. Neohrabaného klienta Lotus Notes tak můžete za moderní MS Outlook vyměnit takřka ze dne na den.

Zajistit hladký start využívání všech funkcí Office 365 uživatelům, zvyklým na Lotus Notes klienta, pomůže pre a post implementační školení, na kterém se nový uživatelé Office 365 dozvědí vše od základů používání aplikací až po pokročilé funkce, jako třeba sdílení kalendářů, rezervace zdrojů (místností, firemních aut nebo třeba projektoru), práce více uživatelů na jednom dokumentu nebo tipy pro maximální užitek z aplikace Skype for Business pro operativní řešení každodenních úkolů v týmu.


V případě, že máte zájem o nabídku přechodu z Lotus Domino do Office 365 neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.