slider

Náhrada za dosluhující Windows Small Business Server

Máte ve firmě Microsoft Small Business Server, který již dosluhuje nebo přestává stačit rostoucím požadavkům firmy? Ať už se blížíte limitu 75 uživatelů nebo vás zlobí problémy s doručováním pošty, máme pro Vás řešení.

Tím je přechod na cloudovou platformu Office 365. Čeká Vás moderní pokrokové IT řešení, které kromě obrovských 50 GB e-mailových schránek nabízí další výhody aplikací v cloudu, jako jsou centralizovaná správa uživatelů, přístup odkudkoliv, automatická záloha a zabezpečení dat, 1 TB místa na cloudovém úložišti One Drive, aplikace pro podnikové webové schránky Sharepoint, podniková sociální síť Yammer, plánovač projektů Planner, komunikační platforma Skype for Business a samozřejmě všem známé aplikace rodiny MS Office (Word, Excel, Outlook, OneNote, Publisher, Access). To vše provázané a propojené pro snadnou spolupráci v rámci firmy i mimo organizaci.

Pokud potřebujete vlastní server pro sdílení dat v rámci firmy či síťové služby, zabezpečující chod LAN sítě (DHCP, DNS, AD), lze platformu Office 365 s vaším serverem provázat tak, že spolu tvoří ucelený a vzájemně se doplňující celek.

Pro bližší informace o produktech Office 365 či pro vypracování nabídky nás neváhejte kontaktovat pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.