slider

Co vše umí nové Office 365 Video?

Microsoft dále rozšiřuje portfolio služeb platformy Office 365. Minulý týden přidal nové možnosti do služby Video, která umožňuje jednoduše nahrávat, sdílet a přehrávat videa uvnitř firemního intranetu. Její primárním zaměřením je tedy poskytnout nástroj pro jednoduché a efektivní sdílení vědomostí mezi zaměstnanci firmy. Funguje jak přes SharePoint Online, tak přes SharePoint server.

Hlavní devizou služby má být jednoduché nahrávání a následná správa videí. Postup nahrání je vidět na gifu níže – stačí vybrat kanál, do kterého chcete video přidat, vybrat a přetáhnout soubor s videem. To je vše, zbytek provede Office 365 za Vás. Než se video nahraje, můžete mu zatím nastavit název a popis.

Office-365-Video-March-2b[1]

Výhodou je také možnost přidat k videu několik různých titulků či zvolit vlastní náhledový obrázek. Díky jednotlivým předdefinovaným kanálům je pak jednoduché nastavit, ke kterým videím budou mít kteří zaměstnanci přístup. V neposlední řadě zmiňme možnost přidat nahraná videa do firemních SharePoint webů.

Office 365 Video obsahuje také široké možnosti zobrazení statistik přehrání videí. V nich si můžete zobrazit grafy, ukazující kolik lidí video vidělo, jak dlouho ho sledovali či vyznačit kdy bylo video například sdíleno e-mailem.

Office-365-Video-March-1[1]


 

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.