slider

Office 365

SharePoint

Microsoft SharePoint je ucelená platforma nástrojů pro podnikovou spolupráci, práci s dokumenty a informacemi. Organizace pomocí SharePointu vytvářejí weby. Můžete ho používat jako bezpečné místo pro ukládání, uspořádání a sdílení informací a přístup k nim skoro z libovolného zařízení. Jediné, co potřebujete, je webový prohlížeč, jako třeba Internet Explorer, Chrome nebo Firefox.

Více na: http://office.microsoft.com/cs-cz/sharepoint…

SkyDrive / OneDrive

SkyDrive je bezplatné online úložiště, které je integrované do Windows 8.1 a Windows RT 8.1. Když si soubor uložíte na SkyDrive, budete ho mít pořád po ruce, ať už pracujete s prezentací na notebooku, prohlížíte si fotky z dovolené na novém tabletu nebo kontrolujete nákupní seznam na telefonu.

Více na: http://windows.microsoft.com/cs-cz/skydrive…

SkyDrive Pro  / OneDrive

SkyDrive Pro je vaše pracovní knihovna. Je vám dostupná v rámci předplatného organizace SharePointu Online v Office 365 nebo prostřednictvím instalace SharePointu 2013.

Více na: http://office.microsoft.com/cs-cz/skydrive-pro…

Yammer

Yammer je soukromá sociální síť, která vám pomáhá spojit se s těmi správnými lidmi, sdílet informace napříč pracovními týmy a organizovat všechno, co se týká projektů. Připojit se můžou jenom vaši spolupracovníci, a proto jsou vaše komunikace na Yammeru bezpečné – vidí je jenom lidi z vaší organizace.

Více na: http://office.microsoft.com/cs-cz/yammer…

Lync

Lync Basic 2013 nabízí rychlé zprávy (IM), hlasové hovory a videohovory, schůzky Lyncu, informace o stavu (dostupnosti) a bohaté možnosti sdílení – všechno v jediné intuitivní aplikaci.

Více na: http://office.microsoft.com/cs-cz/lync…

InTune

Spravujte počítače a různé typy mobilních zařízení pomocí jednoho řešení, buď prostřednictvím cloudu, nebo rozšířením vaší stávající on-premise infrastruktury. Windows Intune podporuje celou řadu zařízení bez nutnosti rozšiřovat vaší infrastrukturu. Ať už používáte firemní zařízení nebo zařízení vlastněná uživateli, Windows Intune pomáhá zvýšit jejich zabezpečení pomocí správy aktualizací a vynucením zásad. Pomocí Windows Intune můžete snadno zaměstnancům zpřístupnit zdroje a aplikace, které potřebují, na zařízeních podle jejich vlastního výběru.

Více na: http://www.microsoft.com/cs-cz/intune…

Exchange Online

Získáte přístup k firemnímu e-mailu, kalendáři a kontaktům pomocí svého počítače, telefonu a prohlížeče. Exchange Online umožňuje zvýšit produktivitu a zabezpečení vaší organizace a zároveň zajistí, že budete mít vše dostatečně pod kontrolou.
E-mailové řešení je provozováno na globálně redundantních serverech společnosti Microsoft chráněných antimalwarovými a antispamovými filtry, u kterých je 24 hodin denně zajištěna telefonická podpora na úrovni profesionálního IT oddělení.

Více na: http://office.microsoft.com/cs-cz/exchange…