slider

Co přinesla implementace Office 365 Hotelu Golf?

Služby Office 365 využívá také známý pražský hotel Golf. Platforma zaměstnancům společnosti pomáhá hned na třech kritických místech – ve vyřizování rezervací zákazníků, správě elektronické pošty a v synchronizaci dat a informací mezi počítači.

S Office 365 má hotel k dispozici databázi všech bookingových systémů a správa přijatých rezervací je tak mnohem rychlejší a efektivnější. Díky integrovanému anti-spamovému filtru se také nemůže stát, že rezervace skončí v nevyžádané poště. Mezi další výhody platformy patří možnost práce recepčních na dvou počítačích najednou a synchronizace veškeré pošty (včetně odchozí).

Hotel Golf je moderní pražský hotel, který v roce 2013 prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Nachází se v klidné části Prahy 5, v těsném sousedství nejstaršího golfového hřiště Golf Club Praha. Hotel Golf nabízí kvalitní služby a špičkově vybavené pokoje s elegantním designem.

Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.

Chcete také zvýšit efektivitu práce Vašeho týmu? Přejděte na Microsoft Office 365.