slider

Advokátní kanceláře

Profesionální advokátní kancelář Bernard Legal se rozhodla pro online řešení Microsoft Office 365, a to především z důvodu jasných a transparentních nákladů v oblasti IT za uživatele, které služba umožňuje. Alternativou pro klienta bylo pokračování v provozu vlastního serveru s nákladnou správou. U Office 365 navíc neřešíte upgrady na nové verze produktů, Microsoft službu Office 365 automaticky a pravidelně aktualizuje.

Advokátní kancelář Bernard Legal

Neziskové organizace

I pro neziskové organizace Microsoft uvolnil službu Office365 zdarma. Této nabídky využila také Poradna pro integraci pro jednoduché sdílení souborů mezi svými středisky. Vyhnula se tak nákupu drahých serverů, které by přinesly i další náklady v oblasti správy výpočetní techniky.

Poradna pro integraci

Obchodní společnost

Společnost UNICHEM AGRO CZ  zvolila předplatné Office 365 za účelem pořízení plnohodnotného balíku kancelářských aplikací Office, a to z důvodu možnosti mít vždy nejnovější verzi a s instalaci balíku aplikací až na pět počítačů.“ – Pavel Kutnar, ředitel Unichem Agro (Web společnosti)

UNICHEM AGRO CZ s.r.o.

Ostatní

Společnost LN-Design, s.r.o, náš dlouholetý zákazník v oblasti servisu výpočetní techniky se rozhodla pro řešení Office 365. Firma zvolila Office 365 hlavně kvůli následujícím faktorům. Možnosti poskytnout uživatelům dostatek prostoru na poštovní schránky, bez nutnosti rozšiřování kapacit serveru. Aktualizovat verzi poštovního serveru Exchange. Zajistit uživatelům snadnou integraci Office365 se stávajícím systémem.

Touto Implementací Office 365 předešel náš zákazník jednorázovým investicím do pořízení softwaru a získal mimo jiné možnost kdykoliv přejít na nejnovější verzi. Firma take naplno využila možnosti instalace Office až na pět zařízení jednoho uživatele. Více informací o implementacích Office 365 a dalšich informací navštivte www.MS-Office-365.cz

LN-Design, s.r.o

Společnost ARTEX informační systémy spol. s.r.o. po úspěšné spolupráci se společnosti Colosseum, a.s. patřící mezi nejvýznamnější české nebankovní obchodníky s cennými papíry implementovala v rámci Office365 Microsoft Dynamics CRM Online. Tato implementace je jedna z velkých implementací Online v České republice.

Máte i vy zájem o implementaci Office365 Microsoft Dynamics CRM Online objednejte si nezávaznou konzultaci ještě dnes!

Implementace Office 365 pro Colosseum, a.s.

Společnost Digestoře s.r.o., náš dlouholetý zákazník v oblasti servisu výpočetní techniky se rozhodla pro řešení Office 365. Jejich volba pramenila z možnosti pořízení klasického Office balíku pro desktop, v rámci předplatného. A tím absence jednorázových investic do pořízení softwaru, a možnosti kdykoliv přejít na nejnovější verzi. Další výhodou tohoto řešení je možnost instalace Office až na pět zařízení jednoho uživatele.

Digestoře s.r.o.

Společnost Vágner Design, prodejce luxusních postelí Hästens, se rozhodla využívat službu Microsoft Office 365 a výhody, které nabízí, v profesionálním řešení elektronické komunikace s téměř neomezenou kapacitou a sdílením kalendářů a dokumentů v rámci sítě prodejen na rozdílných platformách Microsoft vs. Apple. Pro společnost Vágner Design také zajišťujeme komplexní správu výpočetní techniky. Více o správě výpočetní techniky na www.artex-is.cz.

Vágner Design s.r.o.

Několik let jsme spravovali IT v ateliéru AID (více o servisu výpočetní techniky na www.artex-is.cz). K rozhodnutí implementovat službu Office 365 zde vedla snaha vyhnout se nákupu nového drahého serveru, potřeba získat pravidelný a jasný přehled o nákladech na uživatele a záměr klienta přistupovat k IT službám odkudkoliv a umožnit tím vznik virtuálního pracovního týmu.

AID SPOL. S R.O.

Školy

Pro většinu mladých studentů je dnes IT samozřejmou součástí každodenního života, školy však ve snaze reagovat na nejnovější trendy narážejí na omezené finanční rozpočty. Možná i proto se firma Microsoft rozhodla poskytnout školám službu Office 365 zdarma. Školy tím získávají služby na profesionální úrovni, nemusejí nakupovat drahé servery a konzultanty. Nasazením služby Office365 klesají i náklady na správu výpočetní techniky. Této příležitosti využila i Střední odborná škola v Olomouci.

Střední odborná škola Olomouc spol. s r. o.

I další škola v Olomouci, Střední škola a základní škola prof. Z. Matějčka, se rozhodla pro využívání služby Microsoft Office365 s cílem provozovat IT s minimálními prostředky, nekupovat drahé servery a i přesto mít v oblasti IT téměř neomezené možnosti.

Střední škola a základní škola prof. Z. Matějčka Olomouc, Svatoplukova 11