slider

Snídaně zdarma na téma Office 365 v Microsoftu

Srdečně Vás zveme na pracovní snídaně zdarma v kancelářích firmy Microsoft!

Registrační formulář, volné termíny a další podrobnější informace najdete na stránce akce.

Na začátku Vás čeká chutná snídaně. Na své si přijdou jak milovníci sladké, tak i slané snídaně.

Snídaně pokračuje představením jednotlivých plánů. Dozvíte se jejich hlavní rozdíly, abyste pro každého zaměstnance vybrali přesně program, který potřebuje. Dokážete tak optimalizovat svoje výdaje na Office 365.

Dalším tématem je transformace spolupráce ve firmě. Nevíte co si pod tímto pojmem představit? Dnešním trendem je využívání cloudu a Office 365 se opírá právě o cloud. Povíme Vám tedy, jak zlepšit spolupráci ve firmě díky Office 365. Snídaně je nabitá ukázkami, které lidé vůbec neznají, jsou užitečné a práce je díky nim daleko více komfortní. Propojení jednotlivých aplikací významněusnadňuje Vaši práci. Jakékoli dotazy ohledně fungování Office 365 rádi zodpoví přítomní odborníci přímo z Microsoftu.

microsoft kancelář

Předpokládaný harmonogram akce:

  • 8:45-9:00 Snídaně
  • 9:00-10:15 Představení plánů Office 365
  • 10:15-11:00 Praktické ukázky práce v Office 365 – Aplikace pro desktop i online (Word, Excel, OneDrive pro firmy, Sharepoint, Planner…)
  • 11:00-11:30 Prohlídka budovy Microsoft (v případě zájmu)

 

Registrační formulář, volné termíny a další podrobnější informace najdete na stránce akce.


Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.
Další informace najdete na oficiálním webu platformy, na jejím blogu či ceníku.