slider

Aplikace Microsoft Stream

Microsoft Stream je služba pro videa v rámci Microsoft 365, která umožňuje lidem ve vaší organizaci nahrávat, přehrávat a sdílet videa. Je možné sdílet záznamy online schůzek v Microsoft Teams, prezentací a dalších videí. Všechny funkce se nacházejí na hlavním navigačním panelu. Videa, kanály nebo skupiny lze snadno vyhledávat.

Skupiny vytvořené napříč Microsoft 365 se objeví i v aplikaci Stream a lze je tedy využít. Funguje to i obráceně, skupiny vytvořené v aplikaci Stream mohou být použity napříč Microsoft 365. Mohou sloužit k dostupnosti obsahu pouze pro danou skupinu.

V případě, že chcete videa tematicky členit, je vhodné použít kanály. Ty v této aplikaci slouží jako organizační metoda pro videa, nikoliv pro nastavování práv. Aby vám neutekl obsah u vašeho oblíbeného kanálu, stačí využít funkci Sledovat, která vás bude upozorňovat na nový obsah.

Pomocí aplikace Stream lze také například udělat záznam obrazovky. Můžete tak snadno rychle připravit návod, který je pak dostupný ostatním lidem ve vaší organizaci. Jak lze nahrávat obrazovku najdete v tomto videu.

Tato aplikace je užitečným nástrojem pro sdílení video obsahu skrz organizaci.

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.