slider

Aplikace Microsoft Whiteboard

Aplikace Microsoft Whiteboard představuje digitální flipchart, na kterém můžete promítnout všechny své nápady, plánovat projekty, dělat si poznámky na schůzkách nebo využít na libovolnou činnost, při které potřebujete vkládat texty, obrázky nebo ručně psané poznámky digitálním perem.

Whiteboard můžete využívat sami nebo sdílet v rámci týmu. V současné době je aplikace dostupná v systému Windows 10 a na iOS zařízeních. Po jejím stažení z aplikačního obchodu se přihlásíte svým pracovním nebo Microsoft účtem a můžete ji začít používat.

Pokud tuto aplikaci otevřete, zobrazí se vám úvodní stránka se seznamem dostupných tabulí a malým náhledem, aby bylo snadnější je rozpoznat.

V této aplikaci máte kromě nekonečné digitální plochy také k dispozici šablony (SWOT analýza, KANBAN, řešení problémů a mnoho dalších) a širokou škálu nástrojů včetně různých typů per, pravítko či laso.

Na plochu lze také snadno vložit obrázek z prohlížeče Bing či počítače nebo můžete přidat například rychlé poznámky či soubory PDF, dokumenty aplikace Word nebo seznam položek.

Pokud budete chtít, lze plátno vyexportovat jako PNG nebo SVG obrázek, stačí kliknout na ikonku tří vodorovných čar v pravém horním rohu aplikace a vybrat Exportovat obrázek. Plátno můžete také poslat e-mailem.

Pokud chcete přizvat kolegy k aplikaci Whiteboard, lze je přidat v pravém horním pomocí ikony osoby a tam zvolit, zda jí chcete pozvat e-mailem či vytvořit odkaz ke sdílení. U pozvaných uživatelů je také možné nastavovat oprávnění – úprava či pouze pro čtení. Toto lze nastavit kliknutím na ikonku uživatele, poté na ikonku pera vedle jeho jména a oprávnění zvolíte v rozevírací nabídce, která se vám objeví.

 

Aplikace Whiteboard může být užitečným pomocníkem ve vaší organizaci – ať už pro nezávazné sbírání nápadů, až po řešení komplexních projektů nebo pro zápisy ze schůzek. V kombinaci s digitálním perem ji můžete efektivně používat také na dálku, kdy nejste s kolegy v jedné místnosti.

Oficiální stránky s nápovědou k aplikaci Whiteboard.

V případě zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím formuláře.

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.