slider

ARTEX informační systémy, s.r.o. oceněn jako Microsoft partner roku 2018 v České republice

Společnost ARTEX informační systémy získala ocenění Microsoft partner roku v České republice pro rok 2018. Naše společnost byla vybrána a oceněna za inovace, přínos a aktivity pro zákazníky, kteří používají řešení a produkty postavené na technologiích společnosti Microsoft.

Velmi si vážíme tohoto prestižního ocenění, které jsme získali od společnosti Microsoft. Potvrdilo to naši správnou volbu soustředit se na cloudové služby společnosti Microsoft. Ty umožňují našim zákazníkům transformovat jejich podnikání a lépe tak čelit výzvám dnešní zrychlující se doby.“, řekl Lukáš Příklenk, ředitel společnosti ARTEX informační systémy.

Ocenění bylo uděleno v několika kategoriích, kde vítězové byli vybírání z více než 2 600 partnerských firem a 115 zemí. Společnost ARTEX informační systémy byla vybrána za poskytování inovativních řešení a kvalitu poskytovaných služeb, a zároveň za významnou spolupráci s pobočkou společnosti Microsoft v České republice.

Ocenění Microsoft partner roku pro konkrétní zemi je udělováno partnerům, kteří ukázali schopnost nabízet a implementovat inovativní produkty a služby společnosti Microsoft většímu počtu zákazníků v uplynulém roce, včetně hodnocení spokojenosti.

Kompletní seznam vítězů jednotlivých kategorií a partnerů v jednotlivých zemích: https://partner.microsoft.com/en-us/inspire/awards

 

O společnosti ARTEX informační systémy, s.r.o.

Společnost ARTEX informační systémy vznikla v roce 1997. Od té doby se věnuje naplňování vize „Umožnit malým a středním podnikům, a také neziskovým organizacím, aby se mohly plně věnovat podnikatelské činnosti, nikoliv řešení problémů s počítači.“ Pro naše klienty spravujeme kompletně IT prostředí, nasazujeme, rozvíjíme a spravujeme ERP systémy nebo řešíme jejich jednotlivé potřeby či projekty. Snažíme se také našim klientům pomoci co nejlépe využít pořízené technologie pomocí školení a konzultací, které odpovídají jejich současným možnostem a potřebám.

Více informací: https://www.artex-is.cz/o-nas/