slider

Jak nastavit automatickou odpověd u Office 365 pošty

Automatické odpovědi jsou dobrým pomocníkem, když plánujete být mimo dosah internetu nebo si nepřejete být rušeni na dovolené s rodinou či příteli. Zároveň můžete dát vědět svým partnerům, kdy mohou očekávat odpověď na zaslaný email.  Abyste mohli čerpat z této dokumentace, je nutné používat v aplikaci účet Microsoft Exchange!

Používám účet Microsoft Exchange?

Jestli používáte účet Microsoft Exchange zjistíte velmi jednoduše. Otevřete si Outlook na Vašem počítači. Klepněte na Soubor v levém horním rohu.

1

Otevřou se Vám informace o účtu. Pokud je pod Vaším emailem napsáno Microsoft Exchange můžete se radovat a směle pokračovat v tomto návodu.

2

Nastavujeme automatické odpovědi – aplikace

Z hlavní obrazovky Outlook klepněte na Soubor.

3

Otevřeli se Vám informace o účtu jako v předchozí kapitole. Klepněte na Automatické odpovědi.

4

V nově otevřeném okně se nastavuje vše potřebné k automatickým odpovědím. Na přepínači zvolte Odesílat automatické odpovědi. Pro definování času označte zatržítko Odesílat pouze během tohoto časového intervalu. Do pole v záložce Uvnitř organizace zadejte automatickou zprávu, která se bude zasílat kolegům v organizaci.

5

V záložce Mimo organizaci můžete definovat zprávu pro Vaše partnery, zákazníky a další. Až obě zprávy nadefinujete, klepněte na OK.

6

? A je to! Máte na svoji dovolenou nadefinované odpovědi.

Nastavujeme automatické odpovědi – web

Přihlaste se do webového rozhraní přes stránku mail.office365.com pomocí svojí emailové adresy. V pravém horním rohu klepnete na ozubené kolečko. Ze seznamu vyberte Automatické odpovědi.

7

Z pravé strany se vysune okno Automatické odpovědi. Nastavení je totožné jako v aplikaci Outlook. Posuvníkem na straně rolujete nastavením, které se do okna nevešlo.

8

Až všechno nastavíte, klepněte na OK.

9

? A je to! Už umíte nastavit automatické odpovědi i z webu.


Co je Office 365?

Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost ráce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Pošta i aplikace fungují také bez přístupu k internetu. Po připojení se všechna data automaticky synchronizují. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.

5 důvodů, proč přejít na Office 365:

  1. pracujete ve známém prostředí aplikací MS Office
  2. všechny aplikace jsou vždy v nejaktuálnější verzi
  3. své dokumenty máte na dosah ze všech zařízení
  4. garance bezpečnosti a průběžné zálohy dat
  5. bez nutnosti fyzické instalace programů

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.