slider

Získlali jsme cenu Microsoft Awards 2017 Finalist

Společnost Artex IS v tomto týdnu získala za svůj projekt IT za 7 dní v rámci Office 365 prestižní ocenění Microsoft Awards Finalist v kategorii Moderní způsob práce v segmentu malých a středních firem.

Ceny Microsoft Awards se udělují pravidelně každý rok, letos proběhl již 19. ročník. Odborná porota složená ze zástupců společnosti Microsoft vybírá vždy z několika desítek nominací. I letos byla většina přihlášených projektů zaměřena na zvýšení spokojenosti zákazníků, úsporu jejich nákladů a zlepšení vnitrofiremních procesů.

Kdo nelení tomu se zelení! Tak nějak se to říká… Aspoň máme důvod proč si koupit do práce ten fotbálek 🙂

 

Pokud chcete i vy do vaší firmy zavést moderní způsoby pracovních procesů, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.