slider

Outlook Customer Manager – správa Vašich byznys vztahů jednoduše

Hlavním posláním platformy Office 365 je pomáhat Vaší firmě tak, aby snáze dosáhla svých cílů. Proto nabízí kromě základních služeb pro zvýšení produktivity a zlepšení spolupráce i ty úžeji zaměřené. Takovým příkladem může být novinka Outlook Customer Manager, která má za cíl zlepšit Vaše byznys vztahy – se zákazníky, dodavateli či partnery.

Pokud vedete nějakou firmu, jistě víte, jak moc je potřeba znát Vaše klienty a zákazníky. S jejich rostoucím počtem se však výrazně zvyšuje náročnost tohoto úkolu. A právě zjednodušení tohoto procesu je hlavním cílem služby Outlook Customer Manager. Ta Vám poskytne celkový přehled Vašich interakcí s každým zákazníkem, pomůže sledovat úkoly a objednávky a včas Vás na všechny důležité události upozorní.

Outlook Customer Manager automaticky shrnuje a organizuje všechny informace o Vašich klientech – z e-mailů, ze schůzek, z telefonátů či z Vašich dokumentů. Vše máte tak rychle a dostupně na jednom místě. Vy se tak můžete v klidu věnovat důležitějším věcem.

ocm screen

Ve mnoha firmách je potřeba, aby se zákazníky komunikovalo vícero zaměstnanců. Občas se však může stát, že nějakou důležitou informaci  má k dispozici pouze jeden člověk. I na to Outlook Customer Manager myslí, umožnuje totiž pokročilé sdílení všech dat mezi všemi kolegy. Pokud tak má například zrovna někdo volno, může se o jeho klienty v klidu starat kdokoliv jiný – má k dispozici všechny důležité informace – od poznámek o minulém telefonátu, přes termíny dalších schůzek až třeba po jméno klientova psa.

Nedílnou součástí nové služby je také mobilní aplikace, i když nejste tedy zrovna u Vašeho pracovního stolu, máte vždy k dispozici všechny data, která potřebujete. Můžete si například zkontrolovat všechny potřebné informace o schůzce rovnou při cestě na ní.

Outlook Customer Manager (součást Office 365) je k dispozici již nyní ve Vašem Outlooku. Stačí v horním menu vybrat příslušnou položku. Není tak potřeba instalovat jakýkoliv nový software, či trávit další hodiny školením týmu.

ocm menu

A ta nejlepší část nové služby? Je dostupný zdarma pro všechny plány Office 365 Business Premium. Podrobnější informace o službe najdete v angličtině na blogu office.com, v češtině či v přehledu často kladených otázek.

Pokud máte zájem o další informace o službě Outlook Customer Manager či Office 365, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.