slider

Co je to Microsoft Power BI?

Co je to Microsoft Power BI a jaké je jeho možné použití se dozvíte v následujícím článku.
Microsoft Power BI je doplněk Vašeho cloudového řešení, který Vám dává možnost spolupracovat, sdílet a dostat se na Vaše soubory z jakéhokoli zařízení. Microsoft Power BI je doplnění hlavně Microsoft Excel. Díky tomuto doplňku budete moci dělat efektivní reporting a synchronizovat data.
asd
Vynikající příklad jak se dá využít Microsot Power BI je třeba v dotazníkových šetřeních. Každý pracovník dostane přidělený Excel soubor, do kterého bude vkládat data, která zjistil. Bude existovat Excel soubor pro vedení, kde bude report vytvořený online ze vše souborů od pracovníku. Tento soubor pro vedení se automaticky aktualizuje a zobrazuje každou změnu, takže v případě, že pracovník změní data, se tato změna projeví i v souboru pro vedení. Vedení má tak online přehled na tím, jak vypadá výsledek práce, ale klidně i jednotlivý pracovníci pracují.
asd
Firma Artex Informační Systémy je jeden z mála partnerů společnosti Microsoft, která Microsoft Power BI úspěšně implementuje pro své klienty. Pokud máte o implementaci zájem není nic lehčího než si sjednat nezávaznou konzultaci zcela zdarma.