slider

Office 365 Delve – Váš osobní vyhledávač a asistent

Před nedávnem jsme Vám představili aplikaci Planner pro organizaci práce v týmu, nyní se podíváme na další novinku platformy Office 365 – službu Delve. Její základní funkcionalitou je jednoduché a automatické doručení těch aktuálních a nejzajímavějších informací a kontaktů.

Office Delve sbírá všechen Váš obsah ze služeb Office 365 (jako je OneDrive, SharePoint, Exchange, Yammer a další). Z nich pak pomocí speciálních algoritmů (zejména podle toho, na čem a s kým zrovna pracujete) vybere a zobrazí to nejdůležitější. Můžete tak například jednoduše navázat na Váš projekt z minulého dne, bez toho abyste si pamatovali název dokumentu, či kam jste ho uložili.

Základní rozložení aplikace je vidět na obrázku níže:

2bf7ae61-e42c-4587-ad10-1c8dcb7e8780[1]

První položka v levém menu „Domů“ slouží k automatickému zobrazení všech dokumentů a videí, které jsou pro Vás nejmazavější. Půjde často o dokumenty, se kterými jste nedávno pracovali či veřejné dokumenty na kterých pracují Vaši kolegové.

V sekci „“ si zobrazíte dokumenty, které jste nedávno vytvořili nebo změnili. Pomocí „Vývěsek“ můžete jednoduše seskupovat související dokumenty.

Poslední částí Office Delve jsou sociální profily jednotlivých uživatelů (sekce „Lidé„). Zde máte přístup nejenom k informacím o Vás, ale ihned vidíte kontakty na Vaše kolegy a jejich aktuální pracovní činnosti. Na jeden klik tak máte k dispozici veřejný seznam úkolů konkrétní osoby, údaje o tom, s kterými zaměstnanci zrovna spolupracuje, jaké jsou její zkušenosti či možnost spojení přes e-mail, telefon či chat.

Office Delve Vám mimo uvedené přínosy umožní také lépe organizovat Váš čas a být více produktivní. Umožňuje totiž zobrazení přehledu o tom, kolik času jste strávili na konkrétním úkolu (e-mailu, schůzce, atd.). Dozvíte se také, s kým nejvíce spolupracujete, takže si můžete lépe naplánovat Vaše klíčové schůzky.

Image_Delve_GetInsights_960x560[1]

Pokud se bojíte o bezpečí Vašich údajů a dokumentů, můžete být v klidu. Delve nikdy nemění žádné oprávnění. Soukromé dokumenty tak uvidí pouze ten, kdo k nim má přístup. Stejně tak nikdo nepovolaný neuvidí Vaše aktivity – které dokumenty jste četli, které e-maily jste přijali a odeslali či s kým si píšete na Skypu. To co vidíte na Delve Vy se tak velmi liší od toho, co vidí ostatní.


Pokud vás Office Delve zaujal a chtěli byste ho vyzkoušet či rovnou začít používat, případně pokud máte jakýkoliv jiný dotaz ohledně cloudových služeb Office 365 neváhejte nás kontaktovat přes formulář níže.

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.