firemni e-mail

Firemní e-mail pro Window Holding

Firemní email je v současné době stále ten nejdůležitější způsob komunikace jakékoli společnosti. Společnost Window Holding a.s. patří se značkami Vekra, Otherm a TWW k nejvýznamnějším výrobcům oken a dveří. Úkolem IT oddělení společnosti bylo modernizovat současné řešení emailové komunikace. Cloudové řešení se ukázalo jako nejlepší cesta. Každý z uživatelů získal dostatečně velkou emailovou schránku, možnost přístupu do emailu z jakéhokoli zařízení a komfortní možnosti sdílení kalendáře a úkolů. Zároveň díky zvolenému řešení Office 365 bylo možné vyřešit archivaci předchozí komunikace a zajistit vysoký standard zabezpečení.


Firemní e-mail

"Office 365 přináší e-mail na podnikové úrovni."

Pokud si pořídíte firemní e-mail v rámci služeb Office 365 získáte profesionální řešení pro Vaši obchodní a vnitro-firemní korespondenci. Služba je hostována v datacentrech, je průběžně zálohována a její zabezpečení nepřetržitě sleduje tým specialistů ze společnosti Microsoft. Ať už je pro Vás důležitá dostatečná velikost schránky, zabezpečení dat, sdílené kontakty či profesionální e-mailová adresa s vlastní doménou, firemní e-mail s Office 365 je řešení pro Vás.

E-mail bez starostí

Věnujte Váš čas pouze tomu, na čem opravdu záleží - komunikaci. Neztrácejte ho správou e-mailových serverů a účtů, nastavováním proti-spamových ochran a pravidelných záloh. Používání e-mailu v Microsoft Office 365 je intuitivní a zvládne ho každý v krátkém čase. Pokud chcete, můžete Vaší značku budovat nejenom vlastní doménou, ale i speciálním vzhledem a formátem zpráv. V pokročilejších plánech najdete dokonce archivaci pošty pro účely právního zjišťování a dodržování předpisů.

Hlavní výhody Microsoft Office 365 e-mailu

  1. Velké poštovní schránky - každý uživatel má k dispozici 50 GB
  2. Vlastní doména - zákazníci mohou pro svou e-mailovou adresu použít vlastní doménu (vašejméno@vašedoména.cz)
  3. Sdílené kalendáře a kontakty - uživatelé mohou používat společné kontakty a plánovat společné schůzky
  4. Bezpečí a ochrana - silná ochrana proti malwaru a spamu
  5. Webový přístup - možnost přístupu z libovolného počítače a internetového prohlížeče
  6. Mobilní přístup - možnost pracovat z Vašich telefonů a tabletů
  7. Podpora aplikace Outlook - možnost propojení s různými verzemi aplikace Outlook a práce s poštou v offline režimu
  8. Garantovaná dostupnost - finančně zaručená dostupnost služby 99,9 %

Zaujal Vás Office 365 e-mail a chtěli byste si ho zdarma vyzkoušet? Vyplňte prosím formulář níže a my se s Vámi obratem spojíme.

Chci zdarma vyzkoušet Office 365 e-mail

Vyplňte své kontaktní údaje a náš tým se s Vámi v nejkratším možném termínu spojí.