slider

Vytvářejte firemní online formuláře s Microsoft Forms

Společnost Microsoft před rokem spustila pro školy službu Forms, která studentům a profesorům dovolovala vytvořit a publikovat online formuláře (testy, kvízy či průzkumy). Mnoho lidí tehdy volalo pro uvolnění aplikace i pro firemní použití. Nyní se to stává realitou a Forms jsou dostuplné i v cloudové platformě Office 365.

S aplikací Forms tak můžete rychle a jednoduše sbírat data a zpětnou vazbu od vašich zákazníků, zaměstnanců či partnerů. Bez jakýchkoliv předchozích znalostí vytvoříte formulář a zveřejníte ho příjemcům, kteří pomocí pár kliknutí vyplní. Není potřeba nic nastavovat, propojovat či instalovat. Stačí pouze odkaz a internetový prohlížeč.

A customer satisfaction survey is being shown being created and shared with Microsoft Forms. First, questions are added with response options. Then a theme is chosen before she Share pane is selected, showing all the options for sharing the survey.

Vytvořené ormuláře jsou logicky členěné, sběr dat tak bude vždy relevantní a přesný. Můžete je také upravit podle své firemní identity – změnit barvy či přidat logo. Vše je automaticky responzivní, formuláře tak mohou uživatelé vyplnit kdykoliv a kdekoliv, na obrazovkách všech velikostí.

Jednou z hlavních předností platformy Office 365 je vzájemné propojení všech obsažených služeb. Ani Forms zde nezůstávají pozadu a přidávají integraci s tabulkovým procesorem Excel. Do nějak můžete jednoduše exportovat výsledky formuláře a dále s nimi pracovat. Odpovědi jsou však dostupné i přímo v aplikaci, realtime a v přehledné vizualizaci.

Image displays a Microsoft Forms Responses tab showing responses for a company's annual retreat.

Další výhodou je adaptování bezpečnostní protokolů a nastavení, firemní compliance a súpráva soukromí uživatelů, které si Forms přebírá z Office 365. Nemusíte se tak bát, že uživatelé budou používat nezabezpečené řešení nebo že budete muset vyvíjet nějaký vlastní nástroj na sběr dat. Přes Admin centrum také jednoduše nastavíte přístupy k formulářům jednotlivým uživatelům.

Microsoft Forms jsou nyní dostupné pro uživatele Office 365, kteří jsou přihlášení k „prvnímu vydání“ aplikací. Ostatní získají přístup v následujících měsících.

Pokud máte zájem o další informace o Microsoft Forms či o platformě Office 365, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.


 

Další informace o službě najdete ve článku na MS Office Blogu nebo na jejím oficiálním webu.


Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.