slider

GFI

Asset Management

Dobrý IT inventory management umožňuje dělat správná rozhodnutí a snižuje náklady. Jste o krok dál před poptávkou a software a hardware nakupujete a obnovujete právě včas, kdykoli je třeba. Ušetřete náklady na manuální audity a nákupy nepotřebných licencí díky real-time IT asset managementu od GFI.

Více na: http://www.gficloud.com/asset-tracking

On-Line backup

GFI MAX Managed Online Backup je dostupné, automatizované a bezpečné řešení offsite zálohování vytvořené přímo pro IT společnosti a poskytovatele řízených služeb (MSP). Dopřejte si klidné spaní s vědomím, že zálohování mimo provozovny ochrání data před požáry, krádežemi, potopami a dalšími situacemi, které se mohou přihodit.

Více na: http://www.gfi.cz/online-backup…

Archivace emailu

GFI MailArchiver™ je řešení pro archivaci e-mailů a jejich správu pro Exchange a další poštovní servery. S desítkou tisíc instalací se jedná o jedničku na trhu pro malé a střední organizace. Pomáhá firmám s archivací veškeré firemní pošty, pochopením způsobu komunikace uživatelů, významným snížením požadavků na poštovní server, eliminací závislosti na PST souborech i s plněním zvyšujícího se počtu zákonných požadavků a eDiscovery.

Více na: http://www.gfi.cz/mailarchiver/

Antispamové a antivirové řešení

Vysoce výkonný firemní antivir a ochrana před malware v reálném čase, která nezpomalí PC, nevysaje systémové zdroje, a ani nezahltí síť. Antivir je dostupný jako software pro firmy, v cloudu nebo jako samostatné řešení pro jednotlivá PC. Součástí každé verze je bezplatná technická podpora prostřednictvím telefonu a e‑mailu.

Více na: http://www.gfimax.com/managed-antivirus

Monitorování a správa výpočetní techniky

GFI MAX RemoteManagement™ je cloudové řešení software pro monitorování a vzdálenou správu informačních technologií určený.

Řešení vám usnadní přehled o Vašich serverech, stanicích a síťových prvkách, poskytne vám nástroje nejen pro vzdálenou správu, ale také pro inventarizaci hardware a software, automatizaci instalace patchů a instalaci antiviru. Dále naši klienti získají reporty, které vám prokáží vysokou hodnotu služeb, které Vám poskytujeme.

Více na: http://www.gfi.cz/it-managed-services-software/