slider

Implementace Windows Azure

Windows Azure je hlavně cloudová výpočetní platforma od firmy Microsoft, která Vám, Vaší firmě či Vašim projektům nabídne nejen vysoce kvalitní hosting, ale třeba také zálohu či testování.

Azure Storage je dostupné v 19 oblastech na 4 kontinentech. To zajišťuje velké možnosti implementace Windows Azure nejen v prostředí firmy. Mezi přední výhody Windows Azure patří:

* Ekonomicky přívětivá realizace

* Možnost kdykoliv rozšířit velikost a kapacitu

* Nástroje a možnosti použití nejen produktů Microsoft

* Dostupnost

Ekonomicky přívětivá realizace

Začít můžete již za 80$ měsíčně. Je jen na Vás kolik utratíte, protože server si dle náročnosti na výkon strhává kredit. Implementace Windows Azure není tak náročná jako třeba pořízení nového serveru a zajištění energií spojené s náklady na server.

Možnost kdykoliv rozšířit velikost a kapacitu

Nestačí velikost a potřebujete rozšířit kapacitu Vašeho serveru? Není problém, během několika kliků nastavíte změnu a data na aktuálním serveru se zachovají a převedou.

Nástroje a možnosti použití nejen produktů Microsoft

Pokud se rozhodnete použít azure na vývoj aplikací, či např. na správu dat, máte široké možnosti si vybrat třeba mezi SQL, MySQL, PHP, PYTHON, java, node.js, .NET, Ruby on Rails a další. Na virtuální mašiny si mimo klasicných Windows Serverů můžete nainstalovat také linuxové distribuce Debianů SUISe a dalších.

Dostupnost

Servery Windows Azure jsou umístěny na páteři sítě. V praxi to znamená, že rychlosti přenosu jsou v terabitech. Pokud se stane, že server vypadne nastoupí jeho záloha. Microsoft uvádí dostupnost serverů 99,9%.

Pokud Vás zajímá implementace Windows Azure, máte možnost si objednat nezávaznou konzultaci zcela zdarma!

Implementace Windows Azure a další odkazy