slider

Jak správně využít Office Delve

Pokud na platformě Office 365 sdílíte své pracovní e-maily, kontakty či kalendáře, možná jste se již setkali s pojmem Office Delve. Víte, ale k čemu přesně tato služba slouží a jak ji nejlépe využít?

Její princip je jednoduchý – s Office Delve získáte přehledně právě ty informace, které potřebujte v ten správný okamžik. Nemusíte si tak pamatovat či zapisovat jméno důležitého dokumentu ani kde je přesně uložený. Delve také umí pracovat s kontakty – umožnuje prohlížet profily vašich kolegů a upravovat ten váš.

Pokud vás trápí bezpečí vašich dat, nemusíte se bát. Delve nikdy nemění žádná oprávnění, takže vždycky uvidíte jenom dokumenty, ke kterým už máte přístup. Vaše soukromé dokumenty neuvidí nikdo kromě vás.

Další zajímavou možností je sledování efektivity vaší práce. Delve umí graficky znázornit, kolik času jste strávili na jakých úkolech a se kterými lidmi nejvíce spolupracujete. Pomocí chytrého nastavení cílů tak můžete výrazně zvýšit úspěšnost a snížit časovou náročnost vašich projektů.

Přehled služby Office Delve:

Office Delve

 

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.