slider

Jak jsem přišel o notebook aneb příště raději cloud

Říkáte si, že Váš notebook je v pohodě a nic se mu nemůže stát? Přesně to jsem si říkal taky. To, k čemu je Cloud, jsem ale zjistil až po tom, když jsem o své soubory přišel. Notebook si můžete koupit nový, ale určitě se nechcete dostat do situace, kdy nebudete schopni dále pracovat kvůli ztraceným souborům.

Jaké jsou výhody cloud?

Microsoft cloudové služby jsou nabízeny spolu s Office 365 online, takže pokud se Vám náhodou stane to stejné, co se stalo mně, budete již připraveni. Mít všechny pracovní soubory na jediném místě a to právě na notebooku, o který jste přišli, není úplně profesionální.
Mezi výhody cloudu patří totiž právě ukládání souborů na vzdálené úložiště, takže když se pak stane něco s notebookem, přihlásíte se odkudkoliv, kde je internet k úložišti a soubory tam vždy budou.
Pokud máte zájem o Cloud služby pro Vás a Vaší firmu můžete si zdarma sjednat konzultace a my Vám pomůžeme rozjet Váš vlastní cloud. Počáteční investice na cloud jsou v řádech stokorun, ale dlouhodobá zmařená práce může vyjít mnohem dráž.