slider

Konec podpory Office 2007 se blíží. Neriskujte a přejděte na novou verzi

Společnost Microsoft nedávno připomněla, že se blíží datum ukončení podpory sady kancelářských aplikací Office 2007. Jejím používání můžete ohrozit Váš počítač i Vaše podnikání.

K ukončení podpory všech verzí Office 2007 dojde 10. října 2017.Po tomto datu již nebude společnost Microsoft vydávat bezpečnostní aktualizace k tomuto produktu.

Zákazníkům a firmám, kteří stále tuto verzi využívají se doporučuje přejít na podporovanou verzi Office 2016 či Office 365. Používání produktů s ukončenou podporou je rizikem pro váš počítač a případně i podnikání a provoz organizací.

Jaké problémy a nebezpečí mohou nastat:

  • Žádné další bezpečnostní aktualizace ze strany společnosti Microsoft. Bezpečnostní chyba v Office 2007 může být zneužita škodlivým softwarem ke krádeži vašich citlivých firemních i osobních dat včetně hesel, dokumentů a soukromých fotek.
  • Funkce v různých aplikacích nemusí správně fungovat s produkty sady Office 2007, protože Microsoft ani nezávislí vývojáři nebudou svá řešení na tomto produktu testovat.
  • Office 2007 nebude možné používat v kombinaci s Office 365 a Exchange.

Přechodem na novou verzi Office 2016 nebo Office 365 minimalizujete bezpečnostní riziko plynoucí z ukončení podpory Office 2007. Tyto produkty Vám pomohou ochránit počítač nebo vaší síť před nebezpečnými viry, spywarem a dalším škodlivým softwarem, který může ukrást Vaše osobní údaje a další citlivá data. Přechodem na moderní produkt získáte i mnoho jiných výhod, jako jsou nejnovější funkce zvyšující produktivitu práce.

Jestli chcete s přechodem na novou verzi Office přejít nebo máte zájem o více informací, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.


Přikládáme ještě odpovědi na časté otázky sovisející s ukončením podpory.

Jaké produkty budou mít ukončenou podporu k 10.říjnu 2017?

Office Standard, Office for Mac 2011, SharePoint Server 2007, Project Server 2007, Groove Server 2007

Jakých Office aplikací se konec podpory týká?

Outlook 2007, Word 2007, Excel 2007, PowerPoint 2007, Project 2007, Visio 2007

Jaké jsou mé možnosti?

Upgradujte svojí verzi Office na Office 2016 nebo Office 365.

Kdy bude ukončena standardní podpora pro Office pro Mac 2011?

Standardní podpora pro Office pro Mac 2011 bude ukončena 10. října 2017.

Bude dostupná zákaznická podpora?

Ne, podpora pro zákazníky bude ukončena k 10. říjnu 2017


Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.