slider

Co je Microsoft 365

Co je Microsoft 365? Jedná se o předplatné produktů a služeb společnosti Microsoft. Zahrnuje většinu potřebných věcí pro práci lidí na počítačích, tabletech a mobilních telefonech, včetně známých aplikací Microsoft Office. Organizaci umožňuje zajistit bezpečnost uživatelů a dat. Je to také elegantní způsob, jak propojit produktivitu uživatelů se zabezpečením, které jim nebrání v práci.

Chcete se dozvědět více? Domluvte si konzultaci zdarma. 

Microsoft 365 zahrnuje následující:

  • Office 365 – balíček služeb a aplikací, které potřebují lidé pro výkon své práce v moderní firmě
  • Enterprise Mobility + Security – komplexní cloudové řešení pro správu zařízení a zajištění bezpečnosti
  • Windows 10 – upgrade na Windows 10 s pokročilými možnostmi správy a bezpečnosti

Pro koho je Microsoft 365 určený?

Microsoft 365 je vhodným řešením pro malé firmy i velké organizace. Velmi často řeší oblasti IT, které neměla firma dosud pokryté, jako je pokročilé zabezpečení počítačů, jejich správu a také bezpečnost mobilních zařízení, zejména telefonů. Druhým důvodem je potřeba posunout technologickou úroveň společnosti. Microsoft 365 vybaví vaše lidi moderními pracovními nástroji a zároveň zajistí bezpečnost, která je v 21. století potřebná. Naši zákazníci také oceňují flexibilitu, kterou s Microsoft 365 získávají. Mohou se tak snadno přizpůsobit měnícím se podmínkám.

Ukončení podpory Windows 7

14. ledna 2020 dojde k ukončení podpory systému Windows 7. Po tomto datu přestane společnost Microsoft vydávat bezpečnostní aktualizace. Neopravené chyby v systému se tak stanou potenciálním nebezpečím a útočníci se na ně budou zaměřovat. Nejlepší ochranou je tedy přechod na systém, který je stále podporován. Prostřednictvím Microsoft 365 získáte upgrade na Windows 10 ze systému Windows 7 a můžete tak tento problém vyřešit. S přechodem na Windows 10 v rámci Microsoft 365 získáte navíc další pokročilé bezpečnostní prvky.

Ukončení podpory Office 2010

V roce 2020 dojde také k ukončení podpory Office 2010, konkrétně 13. října. Chcete najít řešení, v rámci kterého budete mít stále aktuální verzi Office. Nebudete už muset řešit, že má každý zaměstnanec jiný Office a zároveň získáte mnoho užitečných funkcí, jako je například verzování dokumentů nebo prostor pro ukládání souborů s možností jejich snadného a bezpečného sdílení.

Získejte konzultaci ZDARMA

Chcete se dozvědět více o tom, jaký přínos by měl Microsoft 365 pro Vaši společnost? Vyplňte nám kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Společně se domluvíme na konzultaci zdarma. Při konzultaci probereme Vaše stávající prostředí, co dává smysl zachovat a co případně nahradit pomocí Office 365 nebo Microsoft 365. Kromě časové investice Vás to nebude nic stát.