slider

Máte Office 365, ale co teď?

Koupili jste si Windows Office 365 a nevíte k čemu vlastně je? Určitě tedy víte k čemu je Excel a Word, ale Office 365 nabízí mnohem víc.

Co je to Office 365?

Kancelářský balík Office 365 je podrobně popsán v tomto článku. Ale v kostce, Office 365 je cloud služba, která Vám zdarma nabídne nejen uložiště na cloudu, ale třeba také Windows online, což je balíček Office služeb v online verzi. Kamkoliv přijdete a přihlásíte se na Váš účet budou Vaše dokumenty a nástroje jako Outlook, Excel, PowerPoint a Word také. Vše se samo synchronizuje a má podporu napříč platformami a zařízeními.

Chcete aby Vaše firma měla Office 365? Přemýšlíte o implementaci Office 365 do Vaší firmy, stačí si sjednat nezávaznou konzultaci zdarma a my se Vám ozveme. Nechte IT na nás a věnujte se svému podnikání.