slider

Microsoft 365 Business – nový balíček služeb z rodiny Office 365

Microsoft 365 nebo taky M365 je nový balíček cloudových služeb od Microsoftu, spojující výhody již existujících samostatných cloud produktů do jednoho výhodného balíku, který si můžete předplatit. Výhodou je vyšší integrace těchto služeb a jejich jednodušší správa z jednoho místa.

Microsoft 365 Business pro firmy do 300 uživatelů slučuje tyto produkty:

  • Office 365 Business Premium (Office aplikace pro desktop, tablet, mobil + cloud služby pro email, týmovou spolupráci, konferenční hovory)
  • Enterprise Mobility Suite (EMS) pro lepší správu a zabezpečení mobilních zařízení a počítačů
  • Windows 10 Pro licenci s integrovanými klienty pro EMS

Pokud jste firma, která uvažuje o přesunu všech svých současných služeb do cloudu, je M365 pro vás to pravé řešení. Provázanost Windows 10 a Office 365 v M365 umožní plně automatickou distribuci Office programů na počítače a mobilní zařízení, což usnadní IT týmu správu celé firemní infrastruktury.

Pokud máte zájem o další informace o Microsoft 365 či o platformě Office 365 obecně, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.


Více se o novince dozvíte v článku na webu platformy.


Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.