slider

Využívejte Microsoft 365 na maximum

Microsoft 365 a Microsoft Teams na maximum 

Microsoft Teams je populární aplikace pro spolupráci jak v rámci firmy, tak mimo ni. Jedná se o prostor, kde mají lidé v rámci týmů řešit každodenní pracovní agendu nebo si vytvořit místo pro řízení projektů. Aplikace je založena na chatování a k dispozici je prostor pro ukládání a práci se soubory. Kromě toho lze pro pohodlí týmu přidat i další aplikace, které jsou součástí Microsoft 365, tak aby členové týmu neztráceli zbytečně čas neefektivním přepínáním se mezi nimi.

Aplikace Microsoft Teams je dostupná pro počítače Windows a Mac, ale můžete ji také provozovat ve webovém prohlížeči na libovolném zařízení nebo si stáhnout mobilní verzi pro tablety a chytré telefony se systémy Android a iOS.

Microsoft Teams lze pořídit v rámci předplatných Microsoft 365. To nejlevnější Business Basic pořídíte zhruba za 115 Kč měsíčně bez DPH (140 Kč s DPH). To vychází na necelých 6 korun za 1 pracovní den. A kromě aplikace Teams získáte mnoho dalších zajímavých služeb, které využijete při každodenní práci v kanceláři nebo z domova. Moderní firmy by tak měly určitě minimálně zvážit tuto možnost.

Jak vám můžeme pomoci:

  • Zdarma s vámi projdeme vaše současné IT prostředí a navrhneme vám, jak poskládat vhodně plány Microsoft 365. Cílem je, abyste získali nové možnosti práce, ale zároveň nevyhodili z okna vaše předchozí investice. Plány Microsoft 365 lze kombinovat například s Office 2016 a 2019.
  • V případě, že jste se již rozhodli pro přechod na Microsoft 365, pomůžeme vám s převodem existujícího prostředí, zejména pošty a souborů a naučíme vás, jak s novými aplikacemi pracovat.
  • Pakliže již Microsoft 365 máte, ale zjistili jste, že tuto vaší investici nevyužíváte na maximum, pomůžeme vám seznámit se s jednotlivými službami a jak je smysluplně využít. Naše workshopy jsou prakticky zaměřené a umíme pomoci jak při nasazení na úrovni celé organizace, tak jednotlivým týmům, které řeší dílčí agendy (management, HR, obchod, marketing, výroba, nákup, účetnictví a další).

V případě zájmu o nezávaznou konzultaci nebo školení nám nechte na sebe kontakt a my se s vámi domluvíme na dalším postupu:

Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v zadávaném formuláři. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle nařízení EU 2016/679. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Ano, souhlasím