slider

Microsoft Azure je nyní pro neziskové organizace zdarma

Společnost Microsoft stále pokračuje v rozšiřování svého portfolia služeb a aplikací, které nabízí pro neziskové organizace zdarma či za výhodných podmínek. Nedávno jsme psali o možnosti získat bezplatně Office 365, nyní došlo i na cloudovou platformu Azure.

Ta poskytuje integrované prostředí různorodých cloudových služeb – obsahuje analytické, výpočetní, webové a mobilní aplikace, síťové prvky i úložiště. To vše pomůže Vaší neziskové organizaci dosáhnout svých cílů – s větší účinností, s větším rozhledem a s větším dopadem.

Microsoft Azure poskytuje hlubší pohled na vaše rozhodovací procesy a možnosti, podporuje velký výběr operačních systémů a poskytuje špičkové zabezpečení. Jednoduše se integruje do Vaší současné IT infrastruktury a škáluje se podle Vašich aktuálních potřeb. Máte jistotu, že využijete všechnu sílu a možnosti, které data centra společnosti Microsoft poskytují.

„Věříme, že náš cloud pomůže neziskovým organizacím, aby toho zvládly ještě více a pracovaly ještě efektivněji. Právě to je jeden z hlavních důvodů, proč je Azure tak úspěšný u našich firemních zákazníků,“ vysvětluje Dalibor Kačmář, manažer divize Cloud a Enterprise řešení ve společnosti Microsoft.

ms azure

Co vše Microsoft Azure umí?

  • Akceleruje inovace – Pochopte pomocí data intelligence nástrojů Vaši organizaci.
  • Optimalizuje procesy – Přesuňte se do cloudu vlastním tempem a uvolněte ty správné zdroje.
  • Soustředí se na aplikace – Vytvářejte aplikace rychleji a lehčeji. Zaměřte se pouze na vývoj.
  • ● Špičková bezpečnost – Microsoft je leaderem na trhu cloudové bezpečnosti.

Registrované neziskové organizace nyní mohou zdarma využívat služby v rámci cloudové platformy Azure až do hodnoty 5 000 USD ročně. Takzvané kredity Azure se v této výši budou každoročně obnovovat, neziskové organizace tak mohou své projekty plánovat dlouhodobě.

Pokud máte zájem o další informace či chcete rovnou MS Azure implementovat, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.Více se dozvíte v oficální tiskové zprávě, webu společnosti Microsoft či stránce MS Azure.