slider

Novinky v Business Centru – Microsoft Invoicing

Společnost Microsoft v poslední aktualizaci Office 365 cílí zejména na malé a střední podniky. V jednom z minulých článků jsme vám představili novinku v podobě Office 365 Business Centra. Ta slouží jako jednotné místo pro přístup k novým aplikacím – Microsoft Connections, Listings a Invoicing. V dnešním článku si představíme další z nich – Microsoft Invoicing.

Aby Vaše firma dokázala plynule fungovat a rychle reagovat na změny, musí umět jednoduše spravovat a vytvářet nejenom finanční dokumenty (faktury, cenové nabídky, sledování splatnosti, …). Většinou se tyto dokumenty vytváří ve firmě na několika místech a práce s nimi je tak velmi zdlouhavá. Nemluvně pokud jsou uchovávány pouze v papírové podobě. Zjednodušení přináší aplikace MS Invoicing, která pro tyto dokumenty slouží jako centrální úschovné místo a umožňuje jejich rychlé vytvoření.

Images showing the Invoicing app opened and displaying an invoice. A mobile device, showing the list of invoices and the status is also displayed.

Microsoft Invoicing umí navíc spolupracovat se službou PayPal, umožnuje tedy online platby s kreditní a debetní kartou. Do budoucna se plánuje přidání dalších integrací s podobnými službami.

Peníze od Vašich zákazníků k Vám tak budou proudit mnohem rychleji.

Pokud máte zájem o další informace o aplikacích v Business Centru či o platformě Office 365 obecně, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.


Další podrobnosti o novinkách najdete ve článku na blogs.office.com.


Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.