slider

Novinky v Business Centru – Microsoft Listings

Společnost Microsoft v poslední aktualizaci Office 365 cílí zejména na malé a střední podniky. V jednom z minulých článků jsme vám představili novinku v podobě Office 365 Business Centra. Ta slouží jako jednotné místo pro přístup k novým aplikacím – Microsoft Connections, Listings a Invoicing. V dnešním článku si představíme další z nich – Microsoft Listings.

Dostat Vaši firmu na online vyhledávače, mapy a katalogy služeb jako jsou Google nebo Facebook může být efektivní cestou pro Vaši propagaci. Ruční zadávání údajů do dlouhých formulářů může však být velice časově náročné, nemluvně o jejich průběžné aktualizaci. Se správou těchto údajů na online službách Vám může pomoci právě Microsoft Listings.

Image showing the Listings welcome screen with business contact information and map. The analytics for Google, Facebook, Bing and Yelp is displayed below the business information.

Potřebné údaje tak zadáváte pouze v jednom místě a poté se automaticky přenesou a aktualizují ve všech propojených účtech (aktuálně jsou podporovány Facebook, Google, Bing a Yelp). MS Listings navíc obsahuje základní analytické přehledy Vašich účtů a hodnocení zákazníků na těch to službách. Lépe tak porozumíte zpětné vazbě, a ještě více podpoříte Vaší online reputaci.

Pokud máte zájem o další informace o aplikacích v Business Centru či o platformě Office 365 obecně, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.


Další podrobnosti o novinkách najdete ve článku na blogs.office.com.


Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.