slider

Microsoft Planner dostává mobilní aplikaci

Před rokem představila společnost Microsoft novou součást platformy Office 365 pro plánování vnitrofiremních úkolů, s názvem Planner. Ta nabízí jednoduchý a přehledný způsob, jak organizovat práci v týmu. Umožňuje vytvářet plány (projekty), organizovat a přiřazovat úkoly, sdílet soubory, posílat zprávy a kontrolovat postup prací.

Nyní se Planner přesouvá i na mobilní telefony – na Vás Android či iPhone si můžete stáhnout její nativní aplikaci. Ta však zatím umožňuje pouze zobrazit a aktualizovat jednotlivé plány, neumí vytvářet nové – to jde stále pouze přes PC.

Side-by-side images of the Planner mobile app on the iPhone (left) and Android (right).

V následujících měsících by měl pro aplikaci vyjít update, který přinese notifikace, integraci se službou Intune a možnost vytvořit nový plán.

Více se o Microsoft Planner dozvíte v našem původním článku.

Pokud máte zájem o další informace o aplikaci MS Planner či o platformě Office 365, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.


 

Další informace o službě najdete ve článku na MS Office Blogu nebo na jejím oficiálním webu.


Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.