slider

Microsoft StaffHub – nová aplikace pro organizaci Vašich zaměstnanců

Nejnovějším přírůstkem do rodiny produktů v platformě Office 365 je aplikace s názvem Microsoft StaffHub. Ta je určená primárně pro organizace, jejíž zaměstnanci pracují na naplánované směny. Ty je možno v aplikaci vytvářet, upravovat a přidělovat. Aplikace toho ale umí i daleko více – například zobrazuje důležité firemní novinky či slouží jako zaměstnanecký chat. To vše na dosah ruky Vašich zaměstnanců – v jejich mobilních zařízeních.

V „ne-kancelářských“ organizacích (jako jsou hotely, restaurace, maloobchody, stavební firmy či jiné služby) pracují až stovky milionů lidí. Spravovat směny pro takové množství lidí může být časově i pracovně velmi náročné. Microsoft StaffHub Vám a Vašim manažerům (vedoucím směn) umožní v přehledném rozhraní vše rychle naplánovat, aktualizovat a spravovat.

Jak je vidět na screenshotu výše, směny jsou zobrazeny v jednotlivých buňkách. Pouhým kliknutím na kalendář tak můžete směnu upravit či k ní přiřadit zaměstnance. Pokud se ve Vaší firmě směny opakují, můžete je rovnou zkopírovat (například z minulého měsíce). Stisknutím tlačítka Publikovat se změny uloží a všichni ve Vašem týmu je ihned uvidí na svém zařízení.

Vaši zaměstnanci tak mají vždy při sobě přehled o jejich pracovní době. Na hlavní obrazovce vidí nejenom jejich nadcházející směny, jejich poznámky, ale i kdo bude zrovna v práci s nimi.

Pokud nastane nějaká náhlá změna či problém, pomocí aplikace StaffHub vše rychle vyřešíte. Zaměstnanci si totiž mohou sami směny vyměnit či nabízet mezi sebou. Vždy je ale musí schválit vedoucí směny či manažer. Celý proces je vidět na screenshotech níže:

Důležitou funkcí aplikace StaffHub je také zobrazování aktuálních firemních novinek. To nahrazuje zdlouhavé rozesílání e-mailů či používání vnitrofiremních webů. Vašim zaměstnancům můžete zasílat nové menu, výukové video či příručku o bezpečnosti práce. Vše se jim zobrazí ihned na obrazovce jejich mobilu. Vše díky propojení s platformou Office 365.

Zaměstnanců můžou aplikaci MS StaffHub používat také jako firemní chat. Můžou si tak předávat informace o důležitém hostu či se jednoduše domluvit na společném obědu.

Pokud máte zájem o další informace o Microsoft StaffHub či Office 365, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.


Více se o novince dozvíte na oficiálním webu služby, či v článku na Office blogu.


Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.