slider

Přichází Microsoft Stream – nový správce Vašich firemních videí

Video se v současnosti stává jedním z nejdůležitějších médií a formou prezentace obsahu. A to jak ve světě Vašich zákazníků, tak i v pracovním prostředí. Pomocí videí můžete sdílet informace, vzdělávat zaměstnance, zajmout nové uchazeče o práci či budovat firemní kulturu.

I proto nyní přidává společnost Microsoft do své cloudové platformy Office 365 novou součást s názevem Stream. Její hlavní funkcionalitou je jednoduchý proces nahrávání, sdílení a prohlížení vnitrofiremních videí. Umí toho však mnohem více. Chce být totiž nejen jednotným místem pro správu všech Vašich videí, ale využívá i zabudovaných inteligentních nástrojů, hluboké integrace skrz Office 365 a bohatých bezpečnostních prvků.

Stane se z něj tak centrum pro všechna videa na Vaší cloudové platformě Office 365 – propojí se službami SharePoint, Teams či Yammer a vytvoří vlastní kanál pro každou Office 365 Skupinu.

Celá aplikace Stream je přehledně popsána na videu níže, které je příhodně nahrané rovnou na této platformě:

Co se týče inteligentních nástrojů, umí MS Stream automaticky přepsat hlas ve videu na textové titulky, rozpoznat tváře zobrazených osob a přidat takzvané časové odkazy, vytvořené z komentářů.

Jelikož aplikace cílí zejména na vnitrofiremní použití, obsahuje i široké bezpečnostní funkce a nastavení. Jde jednak o šifrování jednotlivých videí či o omezení přístupu přehrávání či nahrávání obsahu. Myslí však i na uživatelskou přívětivost – videa jsou optimalizovaná pro mobilní zařízení, obsahují klávesové zkratky či možnost úpravy kontrastu.

Pokud máte zájem o další informace o Microsoft Stream či o platformě Office 365, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.


 

Další informace o službě najdete ve článku na MS Office Blogu nebo na jejím oficiálním webu.


Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.