slider

Microsoft Surface Hub přichází. Co vše bude umět?

Vytvořen pro spolupráci v moderním pracovním prostředí. Plně integrovaný design, možnost volby dvou velikostí obrazovky (80“ a 55“), flexibilní rozšíření a řešení pro každý Váš firemní problém. To je nový MS Surface Hub.

Pokročilá technologie pro moderní pracovní prostředí

Microsoft Surface Hub se jednoduše integruje, podporuje produktivitu v jakémkoli prostoru, kde se lidé scházejí, aby udělali a dokončili vše, co je potřeba. Od velkých konferenčních místností, přes neformální malé kanceláře.

mshub

Zájímavé a produktivní meetingy

Microsoft Surface Hub předělává klasické nudné schůzky do zážitků, při kterých se ukáže skutečné síla práce v týmů. Můžete být přítomni přímo, či se pomocí jednoho kliknutí připojit a sdílet váš obsah do meetingu přes Skype pro firmy. Kromě toho můžete také přidávat a upravovat poznámky a další obsah přímo pro aktuální setkání.

Nejlepší způsob, jak vytvářet v týmu

Udělejte z týmové spolupráce nejproduktivnější část vašeho dne. Sdílejte nápady a myšlenky na plátně, které je velké tak, jak mu Vaše představivost dovolí. Spojte lidi ve formě, která působí naprosto přirozeně a s technologií, která neruší, ale pomáhá.

Platforma pro aplikace, které potřebují velkou obrazovku

Kromě již obsažených aplikací pro spolupráci, jako jsou Skype pro firmy, MS Office či Whiteboard, je Microsoft Surface Hub plně rozšiřitelný pomocí široké škály dalších programů. Vyniknou na něm všechny aplikace vytovřené pro Windows 10, případně k Surface Hub připojte Vaše osobní zařízení a zobrazte jednoduše jeho obsah pro všechny.

mshub kancelar

Integrované řešení

Kromě velké obrazovky obsahuje MS Surface hub bezdrátovou klávesnici, pero na kreslení digitální inkoustem a dvě zabudované HD kamery. Vybrat si můžete ze dvou velikostí obrazovky – větší 84“ pro konferenční místnosti, se kterou může pracovat najednou více lidí, nebo menší 55“, která se hodí do menších kanceláří a pohodlně jí mohou ovládat dva lidé.

Základní specifikace

84“ 55“
Velikost 1171.5mm x 2202.9mm x 105.4mm 806.4mm x 1514.3mm x 85.8mm
Váha 127 kg 48 kg
Obrazovka Resolution: 3840 x 2160 @ 120Hz

Contrast Ratio: 1400:1

Resolution: 1920 x 1080 @ 120Hz

Contrast Ratio: 1300:1

Úložiště a RAM SSD 128GB with 8GB RAM SSD 128GB with 8GB RAM
Procesor 4th Generation Intel® Core™ i7 4th Generation Intel® Core™ i5
Grafická karta NVIDIA Quadro K2200 Intel® HD 4600

Podrobnější specifikace a další informace o Microsoft Surface Hub najdete na webu microsoft.com.

Pokud máte o další informace, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.


Podrobnější informace o produktu najdete na jeho webových stránkách či na přehledu case studies.