slider

Microsoft Teams je nově zdarma!

Microsoft Teams je nově dostupný zdarma pro zájemce, kteří nemají placenou verzi. Teams je nástroj, který umožňuje efektivní spolupráci v rámci týmu, založenou na chatování. Podobných aplikací lze najít více, příkladem může být aplikace Slack. Microsoft se vydává stejnou cestou a nabízí neplacenou verzi pro všechny zájemce.

Verze zdarma má tyto parametry a omezení:

  • ● Tým má k dispozici 10 GB sdíleného prostoru pro dokumenty
  • ● Každý uživatel v rámci týmu má k dispozici 2 GB úložného prostoru pro své dokumenty
  • ● Týmy mohou zahrnovat maximálně 300 uživatelů
  • ● Zabudovaný nástroj pro audio a video hovory v rámci týmu, jak pro celý tým, tak individuálně
  • ● Možnost přidání si informací z dalších aplikací, jako například Adobe, Evernote, Trello a další
  • ● Integrovaná podpora aplikací Office Online, jako je Word, Excel, PowerPoint a OneNote

Pro firmy a organizace, které si chtějí vyzkoušet placené funkce Teams, rádi zařídíme zkušební verzi na 30 dní. Mimo aplikace Teams dostanete k vyzkoušení i OneDrive pro firmy a aplikace Office na počítač Windows nebo Mac.

 

Stáhněte si naše bružury Microsoft Teams

Microsoft Teams – nové možnosti týmové spolupráce v moderní firmě

Microsoft Teams – porovnání plánů


Pokud máte zájem o zkušební verzi zdarma či o další informace o MS teams nebo o platformě Office 365, kontaktujte prosím náš tým na e-mailu info@artex-is.cz či pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.