slider

Microsoft Teams zlepší Vaši týmovou komunikaci

Microsoft minulý týden představil novou součást Office 365 – službu Teams. Ta cílí hlavně na společnosti, ve které jsou zaměstnanci v neustálém kontaktu. Microsoft Teams totiž mění klasický týmový chat v zcela nový způsob komunikace. Propojuje tak lidi, konverzace a sdílený obsah v jeden celek.

Základním kamenem MS Teams je textový chat. Ten může být přímý, či členěný do vláken. Kdykoliv si také můžete zobrazit historii Vašich zpráv a obsahu, včetně konferencí přes Skype. Pokud chcete osobnější konverzaci, můžete vytvořit soukromou chatovací místnost pro menší skupiny osob. Vaše zprávy můžete navíc oživit přidáním široké řady emotikonů, samolepek, gifů či rovnou vytvořit vlastní originální meme.

msteams screenshot

Síla Teams se oproti konkurenčním nástrojům projeví zejména v propojení s platformou Office 365. Se všemi uživateli tak můžete sdílet Vaše dokumenty, soubory a další obsah, který máte v cloudovém úložišti uchovaný. Zabudován je také přístup do služeb SharePoint, OneNote a Skype pro firmy. S Vašimi kolegy můžete chatovat také přímo u dokumentů v kancelářských aplikacích Word, Excel či PowerPoint.

Vývojáři Microsoft Teams však dobře vědí, že každý tým je individuální a každý mezi sebou komunikuje speciálním způsobem. Proto si vždy můžete chat upravit podle svých požadavků. Pomocí přidaných záložek si tak můžete rychle zobrazit nejnověji upravované dokumenty, propojené účty sociálních médií či změny na GitHubu. Přístupové API je veřejné, všechny meze tak leží pouze ve Vašich programátorských možnostech.

Více se o Microsoft Teams dozvíte na webu office.com.

Pokud máte zájem o další informace o Microsoft Teams či Office 365, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.
Další informace najdete na oficiálním webu platformy či na jejím blogu.