slider

MS Access nově dostupný i v plánech Office 365 Business a Business Premium

Spolu s tím, jak si společnosti všech velikostí začínají uvědomovat hodnotu dat pro zlepšení jejich rozhodovacích procesů, spousta z nich také pociťuje potřebu databázového řešení pro sběr, organizaci a sdílení dat či reportů. Jedním z takových je i Microsoft Access.

Nejenom z těchto důvodů se toto řešení rozhodla společnost Microsoft přidat do platformy Office 365 – nově i do plánů Office 365 Business a Office 365 Business Premium. Ty jsou zaměřené zejména na malé a střední podniky. Spolu s tím se také rozšiřuje nabídka datových zdrojů, které je možné s Accessem integrovat.

Microsoft Access je skvělé databázové řešení pro všechny malé a střední firmy. Hlavním z důvodů, je jednoduchost sběru a ukládání dat – vše děláte z vašeho počítače, není potřeba žádné IT podpory. MS Access dále umožňuje vytvářet byznys aplikace, sbírat a analyzovat data z vícero zdrojů a všech typů.

image_sharedata_713x4001

Do 31. 1. 2017 bude MS Access nově automaticky nainstalován pro plány Business a Business Premium. Vše proběhne při nejbližší aktualizaci Office klienta. Plány Office 365 ProPlus, E3 a E5 ho již obsahují.

Na začátku nového roku se dočká rozšíření také seznam možných konektorů byznys dat. Mimo jiné půjde MS Access nově propojit s OData Feed, Dynamics CRM, Salesforce či Amazon Redshift (dostupné pro všechny plány kromě Office 365 Business). A mnoho dalších jich je již v přípravě.

Pokud máte zájem o další informace o Microsoft Access či Office 365, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.


 

Více se o novince dozvíte na oficiálním blogu, další informace o Microsoft Access najdete zde.


Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.