slider

Nově si můžete do MS Teams připojit cloudové úložiště třetí strany

Služba Microsoft Teams (jedna z aplikací cloudové platformy Office 365) pro vnitrofiremní spolupráci a komunikaci dostala v nové aktualizaci možnost propojenícloudovým úložištěm některé z třetích stran. Nově je tak kromě služeb od Microsoftu (OneDrive a SharePoint) dostupné připojení k úložištím Box, Citrix ShareFile, Dropbox a Google Drive.

Add folders from new storage providers into Teams.

Koncoví uživatelé uvidí možnost přidání nového úložiště v Teamovém kanálu v okně Soubory.

Po zadání přihlašovacích údajů se soubory zobrazí v tomto okně všem uživatelům, kteří k nim v daných cloudových službách již mají nastaven přistup.

Pokud Vaše společnost potřebuje zamezit přístup k některým z těchto úložišť, dají se jednoduše vypnout v Office 365 administrátorském portálu, pod nastavení Microsoft Teams. Jen pozor, pokud na něm již zaměstnanci začali pracovat, nepřijde jim o zrušení přístupu žádné upozornění.

 

Stáhněte si naše bružury Microsoft Teams

Microsoft Teams – nové možnosti týmové spolupráce v moderní firmě

Microsoft Teams – porovnání plánů

Pokud máte zájem o další informace o Microsoft Teams či o platformě Office 365, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.


Další podrobnosti o novinkách najdete ve článku na MS TechCommunity nebo webu Practical365.

 


Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.