slider

Nasazení aplikace CRM pro Outlook (zjednodušená aplikace)

Microsoft Dynamics CRM pro Outlook je zjednodušená aplikace, kterou můžete použít k zobrazení informací aplikace Microsoft Dynamics CRM a sledování e-mailů v rámci aplikace Outlook. Aplikaci aplikace Dynamics CRM pro Outlook lze používat ve stolním počítači nebo v telefonu. V aplikaci aplikace Dynamics CRM pro Outlook, CRM se data zobrazují přímo ve složce Doručená pošta aplikace Outlook.

IC850644[1]

Nasazení aplikace CRM pro Outlook

Po nastavení synchronizace na straně serveru a nastavení požadovaných oprávnění lze aplikaci aplikace Dynamics CRM pro Outlook nabídnout některým uživatelům, nebo si ji mohou uživatelé podle potřeby nainstalovat sami.

Nabídnutí aplikace uživatelům

Přejděte do části Nastavení > Nastavení aplikace CRM pro Outlook.

IC838720[1]

Na obrazovce Začínáme s aplikací CRM pro Outlook v části Přidat způsobilým uživatelům (pokud tuto obrazovku neotevíráte poprvé, může být potřeba kliknout na volbu Nastavení) zaškrtněte políčko Automaticky přidá aplikaci do aplikace Outlook, pokud chcete, aby uživatelé získali aplikaci automaticky. Pokud uživatel má požadovaná oprávnění a e-mail je synchronizován prostřednictvím synchronizace na straně serveru, nebudete muset k nabídnutí aplikace dělat nic jiného. Pokud například přidáte požadovaná oprávnění roli Prodejce a poté tuto roli přiřadíte novému uživateli, tento uživatel aplikaci automaticky dostane.

Proveďte některou z následujících akcí:

  • – Chcete-li nabídnout aplikaci pro všechny oprávněné uživatele, klepněte na tlačítko Přidat aplikaci všem způsobilým uživatelům.
  • – Chcete-li nabídnout aplikaci jen určitým uživatelům, vyberte tyto uživatele v seznamu a poté klepněte na tlačítko Přidat aplikaci do Outlooku.
? Pokud seznam ukazuje, že uživatel čeká na vyřízení nebo nebyl přidán, můžete klepnutím na odkaz Další informace vedle uživatele získat další informace o jeho stavu.
Až budete hotovi, klikněte na tlačítko Uložit.

Umožnit uživatelům, aby si aplikaci instalovali sami

Uživatelé musí klenout na tlačítko Nastavení a potom klepnout na tlačítko Aplikace pro Dynamics CRM.

Na obrazovce Aplikace pro Dynamics CRM v části aplikace Dynamics CRM pro Outlook musí uživatelé klenout tlačítko Přidat aplikaci do aplikace Outlook.

Více se o CRM pro Outlook dozvíte na následujícím videu:


Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.