slider

Jak postupovat pokud nestihnete spotřebovat již zakoupené poukázky na cloudový server MS Azure?

Zakoupili jste si poukázky na cloudový server Microsoft Azure v programu Open a máte strach, že je nestihnete spotřebovat v požadované době? Máme pro vás řešení.

Poukázky zakoupené v programu Open jsou platné po dobu 12 měsíců od jejích zakoupení. Jejich platnost bohužel nelze prodloužit. Pokud ale před skončením doby jejich platnosti zakoupíte další kredity pro Azure, prodlouží se platnost i těch původních o další rok.

Například pokud máte poukázky v hodnotě $500, kterým končí platnost na konci dubna 2016 a před tímto okamžikem zakoupíte další v hodnotě $1 000, budete mít ve výsledku poukázky v hodnotě $1500 platné až do dubna roku 2017.

Pozn.: Jedná se o nepotvrzenou zprávu z oficiální podpory Microsoftu.

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.


Co je Windows Azure?

Windows Azure je hlavně cloudová výpočetní platforma od firmy Microsoft, která Vám, Vaší firmě či Vašim projektům nabídne nejen vysoce kvalitní hosting, ale třeba také zálohu či testování. Azure Storage je dostupné v 19 oblastech na 4 kontinentech. To zajišťuje velké možnosti implementace Windows Azure nejen v prostředí firmy.