slider

Notifikace na hromadné mazání souborů na OneDrive a SharePoint

Může nastat situace, že dojde k hromadnému mazání souborů na OneDrive pro firmy nebo SharePoint uložišti v důsledku omylu nebo schválnosti. Do Office 365 přichází nová funkce, která vás na tuto skutečnost upozorní.

V případě, že k mazání souborů dojde, uživatele upozorní systém e-mailem. U OneDrive pro firmy přijde e-mail uživateli, že na jeho OneDrivu došlo ke smazání souborů. U SharePoint webu přijde upozornění vlastníkovi. V obou případech dostanou e-mailovou zprávu s odkazem, z kterého lze soubory obnovit do 30 dnů, u pracovních nebo školních účtů dojde ke smazání souborů z koše po 90 dnech (správce tenantu může toto výchozí nastavení upravit).

Notifikace nemají pevný počet souborů, při kterém zašlou upozornění. Office 365 zasílá upozornění při mazání více souborů za hodinu, než je obvyklé. V každém e-mailu, který je automaticky generován, je odkaz s možností zakázat posílání těchto upozornění.

Nasazení pro tenanty je plánované na konec září 2018. Funkci není třeba zapínat, spustí se automaticky.


Pokud máte zájem o další informace o platformě Office 365, kontaktujte prosím náš tým na e-mailu info@artex-is.cz či pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.