slider

Co přináší nové Office 365 Business Centrum?

Společnost Microsoft v poslední aktualizaci Office 365 cílí zejména na malé a střední podniky. Přidává totiž tři nové aplikace, které Vám pomohou lépe a rychleji spravovat klíčové oblasti Vaší firmy a získat nové zákazníky. Jde o:

  • Microsoft Connections – Jednoduchá služba pro správu e-mailových marketingových kampaní
  • Microsoft Listings – Jednoduchá cesta, jak zpropagovat Vaši firmu na nejoblíbenějších serverech
  • Microsoft Invoicing – Služba pro vytváření faktur
  • Mile IQ – Aplikace pro sledování ujetých kilometrů a času pro cestovní výkazy

Jednotlivé aplikace si představíme v dalších článcích.

S novými aplikacemi přichází také novinka v podobě Office 365 Business Centra, které slouží jako jednotné místo pro přístup nejenom k těmto službám a datům, které získaly. Obsahuje přehledný dashboard, kde kromě notifikací vidíte i grafy a výkon důležitých firemních metrik (zaplacené faktury, domluvené schůzky, vyhledávání na Google, noví odběratelé e-mailových kampaní atd.).

Business centrum dále také poskytuje chytré návrhy akcí, na které byste se měli zaměřit. Například při nezaplacení faktury po datu splatnosti navrhne zaslat odběrateli nové upozornění.

Image showing the Office 365 Business Center dashboard with all the data pulled from Listings, Connections, Bookings and Invoicing.

Hlavní předností platformy Office 365 je vzájemné propojení jejích součástí. Výjimkou v tomto ohledu není ani nové Business Centrum. Nemusíte tak nic nastavovat ani převádět data, vše je automaticky spárováno. Pro administrátory je jistě také důležitá informace, že jde přesně nastavit který uživatel bude mít přístup ke které aplikaci.

Office 365 Business Centrum a nové aplikace jsou v současné době dostupné v preview verzi pro anglicky hovořící země. Na ostatní trhy, včetně toho našeho, by se měly dostat v nejbližší době. Jakmile budou pro Váš účet dostupné, uvidíte ikonu Business Centra na vaší úvodní stránce Office 365.

Image shows the App Launcher with the New Business icon displayed.

Pokud máte zájem o další informace o Business Centru či o platformě Office 365 obecně, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.


Další podrobnosti o novinkách najdete ve článku na blogs.office.com.


Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.