slider

Nové produkty Microsoftu cílí na frontline zaměstnance

Na konci září proběhlá konference Microsoft Ignite, na které bylo představeno velké množství zajímavých novinek. Jednou z nich je i platforma Mirosoft 365 F1, která má ulehčit a zefektivnit práci tzv. frontline zaměstnancům, tedy těm, kteří přicházejí do přímého styku s koncovými zákazníky.

„Zaměstnanci v první linii“ tvoří většinu globální pracovní síly. Jsou to lidé za pokladnou, sedící u telefonu, pracující v terénu či v nemocnicích. Tvoří tak páteř velkého procenta firem. S nástupem digitalizace pracovního prostředí a nových technologií však zůstávají často přehlíženi. A právě to chce Microsoft změnit a dodat těmto zaměstnancům intuitivnější, pohlcující a posilující zážitek z práce.

Microsoft 365 F1 v sobě spojuje cloudovou platformu Office 365, operační systém Windows 10 a řešení Enterprise Mobility + Security. Vše je podrobně vidět na videu:

Zjednodušeně řečeno poskytuje platforma Microsoft 365 F1 všem zaměstnanců možnosti a nástroje pro převedení jejich myšelenek a nápadu do praxe. Rozvíjí firemní kulturu a komunitu (Skype Meetings či Yammer pro sdílení „best practices“). Pomáhá také lépe a rychleji trénovat a vzdělávat zaměstnance (s videi na Microsoft Stream a dokumenty na SharePointu). Podporuje také produktivitu a digitalizuje firemní procesy (Microsoft StaffHub pro plánování směn, MS PowerApps a Flow pro automatizaci každodenních aktivit).

Microsoft 365 F1 zjednodušuje IT management, minimalizuje náklady a zlepšuje bezpečnost na všech koncových bodech. Azure Active Directory poskytuje správu zaměstnaneckých identit a přístupů, MS Intune pomáhá se zabezpečením jejich zařízení. Součástí uvedení platformy je také nová řada přístrojů, vytvořená ve spolupráci Microsoftu s firmami HP, Lenovo a Acer přímo pro frontline zaměstnance.

Pokud by byl Microsoft 365 F1 pro Vaši firmu příliš robustní, máte možnost zvolit levnější verzi Office 365 F1, která obsahuje méně možností a nástrojí. V čem přesně se liší je vidět na obrázku níže:

Pokud máte zájem o další informace o Microsoft 365 F1 či o platformě Office 365 obecně, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.


Více se o novince dozvíte v článku na blogs.office.com nebo na webu platformy.


Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.