slider

Zvětšení e-mailového úložiště na 100 GB a další novinky v Office 365

Microsoft začal do své cloudové platformy Office 365 platformy přidávat nové možnosti a funkce již od prvních týdnů nového roku. V lednu jsme si představili zbrusu novou aplikaci na správu zaměstnanců a jejich směn StaffHub a již nyní se objevují další aktualizace a novinky.

Tou nejdůležitější je zajisté zvýšení kapacity úložiště e-mailového klienta pro plány E3 a E5 z 50 GB až na kulatých 100 GB. Zvětšení prostoru Vám umožní uchovat ještě víc zpráv, dat a informací, Vy se tak můžete soustředit na důležitější pracovní povinnosti.

Mezi další novinky patří například:

  • ● Možnost jednoduše vytvořit vlastní jednotnou DLP politiku (prevence proti ztrátě dat) pro služby Exchange Online, SharePoint Online a OneDrive pro firmy.
  • ● Nová funkce pro zpětné zastavení odeslání e-mailu (až do 30 sekund).
  • ● Služba Focused Inbox, která Vám zobrazí automaticky ty nejdůležitější zprávy.
  • ● Zlepšení kontroly nad licencemi v Microsoft Teams.
  • ● Nový Admin Portal je zpřístupněn pro všechny uživatele.

Pokud Vás některá z novinek zaujala či máte zájem o další informace o Office 365, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.