slider

Jak obnovit smazaný kalendář v Outlooku

Když si smažete kalendář, ještě není vše ztraceno…

Nestíháte, šéf na vás křičí, že ta smlouva měla být zaslána klientovi už minulý týden, zběsile klikáte v Outlooku a najednou uděláte osudovou chybu. Zmáčknete pravé tlačítko a omylem si smažete svůj kalendář. Ano, i toto se může stát. Pokud máte naplánovány schůzky hodně dopředu, dostane vás taková událost do nepříjemné situace, kdy na nějakou obchodní schůzku s klientem nedorazíte.

Pokud máte v Office 365 zakoupenou licenci, která obsahuje licenci na počítač, nejčastěji to bývá Business Premium, lze v Outlooku na počítači zobrazit i smazané kalendáře. Ukážeme v tomto krátkém návodu jak snadno na to.

Otevřeme si Outlook a v navigačni liště, kde se přepínáte mezi poštou, kalendáři a úkoly, zvolíme tři tečky na konci. Rozbalí se nabídka, kde nás bude zajímat položka Složky.

Změní se zobrazení složek pošty vlevo. Nyní jsou zobrazeny další složky, které v běžném zobrazení nejsou viditelné. Odstraněná pošta se symbolem koše má tlačítko pro rozbalení podsložek.

Po rozbalení se objeví odstraněné kalendáře. Klepnutím jej otevřete. Pro zobrazení zpátky mezi kalendáře na něj je třeba klepnout pravým tlačítkem, zvolit nový kalendář, napsat jméno kalendáře a potvrdíte OK.

Ještě si na závěr znovu zrekapitulujeme postup:

  1. Otevřít další položky navigace
  2. Složky
  3. Rozbalit odstraněnou poštu
  4. Přidat si odstraněný kalendář jako nový kalendář do Outlooku

Pokud máte zájem o další informace o platformě Office 365, kontaktujte prosím náš tým na e-mailu info@artex-is.cz či pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.