slider

Office 365 na iPhone a iPad

Pokud máte iPhone a iPad ale zároveň používáte počítač s Windows může se Vám následující článek hodit.

Microsoft svou otevřenou politikou nabídl pro všechny iOS zařízení kancelářský balík Office 365 zdarma ke stažení na app store. K jeho plnému používání budete potřebovat účet na Microsoft. Můžete editovat své dokumenty na iPhone nebo iPadu a vše se bude synchronizovat na Váš počítač a hlavně na cloud office 365. Pokud zrovna na internetu nebudete, můžete editovat i offline a synchronizace proběhne hned jak zas budete na internetu.

Vyzkoušet Office 365 ZDARMA!

Jak si nainstalovat Office 365 na iPhone nebo iPad?

Jednoduše! Stačí jít Vašem zařízení na App store a zadat jméno následujících aplikací a nainstalovat je do Vašeho zařízení: Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Poté se stačí jen přihlásit na Váš Microsoft účet a budete synchronizovat data. Můžete vytvářet, mazat a editovat vaše soubory také v aplikaci OneDrive, kterou si můžete také na App store stáhnout.

Pokud Vaše firma a chcete implementovat Office 365, nastavit zařízení a vše propojit, stačí si sjednat nezávaznou konzultaci zdarma a my se Vám ozveme!