slider

Office 365 pro neziskové organizace bezplatně

Věděli jste, že oprávněné neziskové organizace mohou získat cloudovou platformu Office 365 zcela zdarma?

Jako bezplatný dar získají plány Office 365 Nonprofit E1 nebo Business Essentials, případně mohou s výraznou slevou upgradovat na vyšší Office 365 Nonprofit E3, Nonprofit E5 či Nonprofit Business Premium.

Jak toto oprávnění získat? Stačí mít tzv. status charitativní organizace uznávaný v České Republice. Dále je potřeba podepsat smlouvu a doložit, že jste oprávněná nezisková organizace. Společnost Microsoft si vyhrazuje právo kdykoli ověřit oprávněnost a neoprávněným organizacím službu pozastavit.

Dva muži, kteří stojí u stolu v kanceláři a využívají tablet ke spolupráci

Jak postupovat je podrobně popsáno přímo na webu office.com:

Začněte tím, že si zaregistrujete bezplatnou zkušební verzi předplatného Office 365 Nonprofit Business Premium, Office 365 Nonprofit E3 nebo Office 365 Nonprofit E5. Během bezplatného zkušebního období ověříme vaši organizaci jako oprávněnou neziskovou organizaci. Po ověření vaší organizace můžete dostat Nonprofit E1 nebo Nonprofit Business Essentials jako dar, nebo můžete přejít na Nonprofit E5, Nonprofit E3 nebo Nonprofit Business Premium s výraznou slevou a budete moct přidat další uživatele. Na konci zkušebního období se organizaci nebude nic automaticky účtovat.

Co vše dostanete zdarma v programu Nonprofit E1 nebo Business Essentials?

  • ● Online verzi Office
  • ● E-mail s 50 GB prostoru
  • ● 1 TB cloudového úložiště na Vaše dokumenty a soubory
  • ● HD video konference

Placené verze Office 365 pak přidávají mimo jiné tyto možnosti:

  • ● Office programy na všech Vašich zařízeních
  • ● Nelimitovaný prostor na e-maily
  • ● Správa oprávnění, zabezpečení proti ztrátě dat
  • ● Hlasová schránka
  • ● Konference po telefonní lince
  • ● Analytický nástroj Power BI

Celý přehled s podrobným ceníkem najdete na webu office.com.

Pokud máte zájem o další informace či přímo o bezplatné Office 365, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.
Další informace najdete na oficiálním webu platformy či na jejím blogu.