slider

Portál Office 365 získal novou přihlašovací obrazovku

Jednou z menších ale zajímavých změn a aktualit cloudové platformy Office 365 je nová obrazovka pro přihlášení koncových uživatelů.

Její funkcionalita je víceméně stejná jako v předchozí verzi, má však nový a předělaný grafický layout. Největší změnou je rozdělení obrazovek pro zadání uživatelského jména a hesla na dvě samostatná okna. Uživatel tak nejdříve buď zadá svoji e-mailovou adresu (či vybere jednu z uložených z nabídky) a až na nové obrazovce zadá heslo.

Nová obrazovka obsahuje také lepší možnosti customizace, můžete si ji tak upravit podle Vašeho firemního brandingu. V ohlasech prvních uživatelů také zaznívá, že proces přihlášení je rychlejší a plynulejší.

Microsoft k této změně nevydal žádnou oficiální informací, není tak zatím jisté kdy se dostane ke všem uživatelům.

Pokud máte zájem o další informace o platformě Office 365, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.


Další podrobnosti o novinkách najdete ve článku na webu Practical365.


Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.