slider

Jak v Office 365 nastavit organizační strukturu Vaší společnosti

Pokud má Vaše firma či oddělení větší počet zaměstnanců, může být občas problém všechny efektivně řídit, organizovat jejich činnosti či spravovat jejich účty. Naštěstí Vám v tomto může pomoci několik nástrojů – jedním z nich může být natavení a následné grafické znázornění organizační struktury.

Platforma Office 365, konkrétně jeho část SharePoint, vychází v tomto ohledu uživatelům vstříc a obsahuje podrobné nastavení organizační struktury u každého jednotlivého uživatele – vyplnit můžete název pozice, oddělení, firmy a pod jakého manažera spadá.

Varianta 1 – Office 365 je integrovaný s lokálním serverem

Pokud máte Office 365 na vlastním serveru nastavení provedete přes položku „Active Directory User and Computers“. Poté najdete složku s informacemi o uživatelích (například Local – MyBusiness – Users). Po zvolení uživatele a jeho vlastností přes pravé tlačítko myši stačí vybrat položku „Organizace“ a vyplnit požadované údaje.

screenchart1

 

Varianta 2 – Samostatné Office 365

Pokud máte pouze samostatné Office 365 provedete nastavení přes online verzi SharePointu, kde v nastavení u každého uživatele vyplníte položky v odstavci „Organizace“.

chartscreen2

Výslednou strukturu Vaší organizace si poté můžete vygenerovat jako přehledný graf. Výsledek bude vypadat nějak takto:

screenchart3

Pokud máte zájem o další informace o platformě Office 365, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.